function get_modal_callbacking () { $.magnificPopup.open({ tLoading: loading_masked_img, items: { src: 'index.php?route=extension/module/callback', type: 'ajax' }, }); }

(067)908-10-88
(063)568-06-38

Контакти

 

Онлайн замовлення приймаються  24/7.

Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу, що зробити замовлення на сайті ви можете цілодобово! Обробка та відправка замовлень відбувається у будні дні у робочий час.

 

Дякую за розуміння!

Наш магазин АльфаБокс має у своєму арсеналі сучасні приставки для телевізорів на операційній системі Android та пульти керування до них. Але зараз ми помітно розширили свій асортимент і готові запропонувати покупцеві великий вибір техніки на будь-який смак: телевізори, електротранспорт, портативні колонки, смарт-годинники та браслети, роботи-пилососи, зарядні пристрої та іншу техніку, яка робить життя комфортнішим.

Наш каталог регулярно поповнюється новинками, а найголовніше – всі товари проходять ретельне тестування у нашому магазині та повністю готові до роботи.

Графік роботи.

Шановні клієнти!  Інтернет-магазин ALFABOX працює у спеціальному режимі, зважаючи на воєнний стан. Ми приймаємо ваші замовлення онлайн на нашому сайті. Час обробки замовлення може бути трохи збільшено. Відправка замовлень здійснюється Україною до відділень Нової Пошти, які працюють. Приблизний термін відвантаження товарів зі складу 1-2 дні. Терміни відправки та доставки до відділення Нової Пошти залежать від загальної ситуації в регіоні та умов роботи Нової Пошти. 

Консультація, прийом замовлень по телефону здійснюється в будь-який день з 9:00 до 18:00.

Оформлення замовлень через сайт: Цілодобово.

За цією адресою виконується відвантаження та прийом товару на сервісне обслуговування після обов'язкового погодження з менеджером.

Оформлення замовлень через сайт: Цілодобово.