function get_modal_callbacking () { $.magnificPopup.open({ tLoading: loading_masked_img, items: { src: 'index.php?route=extension/module/callback', type: 'ajax' }, }); }

(067)908-10-88
(063)568-06-38
 
topprodtxt
Обігрівач ENSA CR1000T WHITE
Клацніть на картинку для розширеного перегляду

Обігрівач ENSA CR1000T WHITE

6645 грн.
  • Статус: ✔️ Є в наявності
Виробник: ENSA

Характеристики Обігрівач ENSA CR1000T WHITE

Тип обігрівача Керамічний інфрачервоний.
Опалювальна площа до 20м2
Потужність 950 Вт
Тип монтажу Настінний обігрівач
Температура поверхні 80° C ± 5° C
Функції захисту Вологозахист, захист від замерзання, від опіків, від перегріву
Розмір 600*1200*18(45)
Гарантія 10 років
Вага 27 кг
Комплектація Комплектуются ніжками для підлогового розміщення та кріпленням для настінного встановлення. Сушарка для рушників та взуття.

 

Керамічні обігрівачі нового покоління від компанії Ensa – українського виробника опалювальної техніки – це новий підхід у системі економічного опалення! Компанія, яка випускала інфрачервоні обігрівачі конвекторного типу вже багато років і зарекомендувала себе на ринках України та зарубіжжя як виробника якісного, сучасного та економного опалювального обладнання, випустила у квітні 2016-го року новинку — електричні панелі опалення, де джерелом накопичення тепла служить кераміка. Такі обігрівачі набагато ефективніші за їх попередників — інфрачервоні конвектори, вони мають більш виражений сучасний дизайн, високу економічність та ефективність у роботі.

В основі роботи обігрівача ENSA CR1000T закладено принцип подвійного опалення: природна конвекція та інфрачервоне випромінювання. Це основні два принципи, на яких базуються все опалювальне обладнання. Розкажемо про них докладніше.

Конвекція

В основі будь-якого опалювального приладу закладено цей принцип, що полягає в передачі тепла від теплоносія до повітря, що нагрівається. Всі ми знаємо про такі прилади - водяні батареї в квартирах, масляні обігрівачі, тепловентилятори - всі вони гріють повітря. У керамічних панелях Ensa цей принцип працює шляхом передачі тепла від нагрітої керамічної поверхні на лицьовій частині обігрівача та задньої металевої поверхні до навколишнього повітряного простору. Нагріваючи прошарок повітря між задньою стінкою і самою стіною приміщення, створюється конвективний потік, що бере активну участь у кругообігу повітряних мас у приміщенні.

Інфрачервоне випромінювання

Випромінювання на основі довгих інфрачервоних хвиль уже давно відоме людству. Старовинні печі, обмазані глиною генерують інфрачервоний потік, від якого за старих часів грілися люди. Це випромінювання дуже корисне для людини, тому що червоні промені входять до складу сонячного світла і беруть участь у нагріванні всього на нашій планеті. Без інфрачервоного випромінювання багато процесів в організмі людини не могли б протікати природним шляхом. Обігрівачі Ensa також генерують довгохвильові інфрачервоні промені, які гріють предмети, поки обігрівач тільки розігрівається для нагрівання повітря від конвекції.

Як теплоакумуляція використовується керамічна плитка, її товщина залишає 18 мм - це більше, ніж у будь-якого іншого виробника керамічних обігрівачів. Ця перевага дає можливість для більш тривалого остигання панелі, і доки панель остигає, вона віддає тепло. Сумарно такий обігрівач працюватиме за часом на 10 — 15% часу менше на добу, що буде помітно щодо зниження витрат на електрику.

Обігрівач комплектується тумблером увімкнення та вимкнення, а також шнуром з вилкою для швидкого підключення до електромережі. Елементи кріплення, які також є в комплекті, дозволяють швидко встановити керамічний обігрівач на стіну. З метою економії електроенергії та створення автономної системи електроопалення рекомендується керамічні обігрівачі Ensa підключати до зовнішніх терморегуляторів. Однак виробник випускає аналогічні за потужністю моделі і з вбудованим терморегулятором, як додаткову опцію комплектуючи їх ніжками для установки для підлоги і сушаркою одягу - це модель Ensa CR1000T.

У керамічних обігрівачів ENSA CR 1000T ступінь захисту від ураження електричним струмом дорівнює значенню IP44, виробник подбав про такий високий показник не дарма - обігрівач можна спокійно встановлювати в сирих і вологих приміщеннях, таких як ванни, санвузли, котельні, без ризику завдати шкоди приладу собі.

Терморегулятор має 4 режими роботи:

  • «Антизамерзання». Розігрів керамічної плити до 30°C. Застосовується для підтримки мінімальної температури в приміщенні, коли в ньому відсутні люди.
  • «Економ». Розігрів до 40°C у період опалювального міжсезоння для підтримки температури в приміщенні, коли в ньому присутні люди.
  • «Комфорт». Розігрів до 60°C, режим використовується в разі настання осінніх заморозків.
  • «Турбо». Розігрів плити до максимальної температури 90°C. Застосовується як повноцінне опалення в осінньо–зимовий період.

buy_title_0

    buy_list_definition_0
6645 грн.

review_title Обігрівач ENSA CR1000T WHITE

Наталія Уже купил
03.10.2022
Обігрівач дуже сподобався, нагріває приміщення дуже добре, сподобалось що є 4 режими, дуже зручно, якісно зібраний. Дякую магазину.
Ответ администратора: Приємного користування.
Владимир Уже купил
02.09.2022
обогреватель хороший, греет быстро, рекомендую
Ответ администратора: Приємного користування .
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре